C1206C102KMREC7800
KEMETKEMET
C1206C102KMREC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C102KMREC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10%
Podatkovni listi: C1206C102KMREC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C102KMREC7800
Številka dela C1206C102KMREC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1887663 pcs Podatkovni list C1206C102KMREC7800.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206C102KMRECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1000pF
Aplikacije Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206C102KMRECAUTO7210
C1206C102KMRECAUTO7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10%
Na zalogi: 1824660 pcs
Prenesi: C1206C102KMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C102KMGEC7210
C1206C102KMGEC7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10%
Na zalogi: 1676744 pcs
Prenesi: C1206C102KMGEC7210.pdf
RFQ
C1206C102KMREC
C1206C102KMREC