C1206C222J4RECAUTO
KEMETKEMET
C1206C222J4RECAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C222J4RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5%
Podatkovni listi: C1206C222J4RECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C222J4RECAUTO
Številka dela C1206C222J4RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1372357 pcs Podatkovni list C1206C222J4RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206C222J5GACTU
C1206C222J5GACTU
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
Na zalogi: 407839 pcs
Prenesi: C1206C222J5GACTU.pdf
RFQ
C1206C222J3RECAUTO7210
C1206C222J3RECAUTO7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 25V X7R 5%
Na zalogi: 1405832 pcs
Prenesi: C1206C222J3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C222J4REC
C1206C222J4REC
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 16V X7R 5%
Prenesi: C1206C222J4REC.pdf
C1206C222J5GEC7210
C1206C222J5GEC7210
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 50V C0G 5%
Prenesi: C1206C222J5GEC7210.pdf
C1206C222J4HACAUTO
C1206C222J4HACAUTO
Opis: CAP CER 1206 2.2NF 16V ULTRA STA
Prenesi: C1206C222J4HACAUTO.pdf
C1206C222J4RECAUTO7210
C1206C222J4RECAUTO7210