C1206C222J5GACAUTO
KEMETKEMET
C1206C222J5GACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C222J5GACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2200PF 50V NP0 1206
Podatkovni listi: 1.C1206C222J5GACAUTO.pdf2.C1206C222J5GACAUTO.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C222J5GACAUTO
Številka dela C1206C222J5GACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 445880 pcs Podatkovni list 1.C1206C222J5GACAUTO.pdf2.C1206C222J5GACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 2200pF Aplikacije Automotive