C1206X683MMREC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X683MMREC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 68NF 63V X7R 20%
Podatkovni listi: C1206X683MMREC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X683MMREC7800
Številka dela C1206X683MMREC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 68NF 63V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 574747 pcs Podatkovni list C1206X683MMREC7800.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena C1206X683MMRECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.068µF