C1206X683MMRECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206X683MMRECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 68NF 63V X7R 20%
Podatkovni listi: C1206X683MMRECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206X683MMRECAUTO
Številka dela C1206X683MMRECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 68NF 63V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 512460 pcs Podatkovni list C1206X683MMRECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Serija X
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.068µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection