C1210H104J5GAFT050
KEMETKEMET
C1210H104J5GAFT050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210H104J5GAFT050
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1.C1210H104J5GAFT050.pdf2.C1210H104J5GAFT050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210H104J5GAFT050
Številka dela C1210H104J5GAFT050 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1041 pcs Podatkovni list 1.C1210H104J5GAFT050.pdf2.C1210H104J5GAFT050.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija H
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-13428-2
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.1µF