C1210H272JDGACTU
KEMETKEMET
C1210H272JDGACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1210H272JDGACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 2700PF 1KV C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1.C1210H272JDGACTU.pdf2.C1210H272JDGACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1210H272JDGACTU
Številka dela C1210H272JDGACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2700PF 1KV C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39124 pcs Podatkovni list 1.C1210H272JDGACTU.pdf2.C1210H272JDGACTU.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija HV-HT
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 399-11274-1
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Voltage, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 2700pF