C1812C393F4JAC7800
KEMETKEMET
C1812C393F4JAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C393F4JAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.039UF 16V U2J 1812
Podatkovni listi: C1812C393F4JAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C393F4JAC7800
Številka dela C1812C393F4JAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.039UF 16V U2J 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25140 pcs Podatkovni list C1812C393F4JAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1810 (4525 Metric) Druga imena C1812C393F4JACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.039µF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 1810 (4525 Metric)
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije General Purpose