C1812C393G3JACAUTO
KEMETKEMET
C1812C393G3JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1812C393G3JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.039UF 25V U2J 1812
Podatkovni listi: C1812C393G3JACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1812C393G3JACAUTO
Številka dela C1812C393G3JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.039UF 25V U2J 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63323 pcs Podatkovni list C1812C393G3JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.039µF ±2% 25V Ceramic Capacitor U2J 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.039µF