C315C103K5R5TA7301
KEMETKEMET
C315C103K5R5TA7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C315C103K5R5TA7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: C315C103K5R5TA7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C315C103K5R5TA7301
Številka dela C315C103K5R5TA7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1086797 pcs Podatkovni list C315C103K5R5TA7301.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 399-13905-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.183" (4.66mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 10000pF