C315C103M1U5TA7303
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C315C103M1U5TA7303
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: C315C103M1U5TA7303.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C315C103M1U5TA7303
Številka dela C315C103M1U5TA7303 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 944574 pcs Podatkovni list C315C103M1U5TA7303.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.183" (4.66mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose