C410C682J2G5TA7200
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C410C682J2G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6800PF 200V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C410C682J2G5TA7200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C682J2G5TA7200
Številka dela C410C682J2G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 200V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 450804 pcs Podatkovni list C410C682J2G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 6800pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C410C682JAG5TA7200
C410C682JAG5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 6800PF 250V C0G AXIAL
Na zalogi: 467933 pcs
Prenesi: C410C682JAG5TA7200.pdf
RFQ
C410C682G5G5TA7200
C410C682G5G5TA7200
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 6800PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Na zalogi: 523795 pcs
Prenesi: C410C682G5G5TA7200.pdf
RFQ
C410C682J2G5TA
C410C682J2G5TA
Opis: CAP CER 6800PF 200V C0G AXIAL