C410C682JAG5TA
pregled izdelka
Številka dela: C410C682JAG5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 6800PF 250V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C410C682JAG5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C410C682JAG5TA
Številka dela C410C682JAG5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6800PF 250V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284008 pcs Podatkovni list C410C682JAG5TA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 6800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 6800pF