C430C683K3G5TA7200
pregled izdelka
Številka dela: C430C683K3G5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 25V C0G AXIAL
Podatkovni listi: C430C683K3G5TA7200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C430C683K3G5TA7200
Številka dela C430C683K3G5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.068UF 25V C0G AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 280991 pcs Podatkovni list C430C683K3G5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 0.068µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Zmogljivost 0.068µF