C430C683M1U5TA7200
KEMETKEMET
C430C683M1U5TA7200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C430C683M1U5TA7200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 100V Z5U AXIAL
Podatkovni listi: C430C683M1U5TA7200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C430C683M1U5TA7200
Številka dela C430C683M1U5TA7200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.068UF 100V Z5U AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4213 pcs Podatkovni list C430C683M1U5TA7200.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Serija Aximax 400
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 399-4517-1
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.068µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Axial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose