| Številka dela | CBR04C160F5GAC | Proizvajalec | KEMET |
|---|---|---|---|
| Opis | CAP CER 16PF 50V C0G/NP0 0402 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 908898 pcs | Podatkovni list | CBR04C160F5GAC.pdf |
| Napetost - ocenjena | 50V | Toleranca | ±1% |
| Debelina (maks.) | 0.022" (0.55mm) | Temperaturni koeficient | C0G, NP0 |
| Velikost / dimenzija | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Serija | CBR |
| Ocene | - | Pakiranje | Cut Tape (CT) |
| Paket / primer | 0402 (1005 Metric) | Druga imena | 339-8667-1 339-8667-1-ND 399-8829-1 |
| delovna temperatura | -55°C ~ 125°C | Tip montaže | Surface Mount, MLCC |
| Vodilni stil | - | Razdalja med vodikom | - |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | - |
| Lastnosti | High Q, Low Loss | Stopnja napak | - |
| natančen opis | 16pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) | Zmogljivost | 16pF |