CBR04C160J5GAC
KEMETKEMET
CBR04C160J5GAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBR04C160J5GAC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 16PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: CBR04C160J5GAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBR04C160J5GAC
Številka dela CBR04C160J5GAC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 16PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5769530 pcs Podatkovni list CBR04C160J5GAC.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 16pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CBR RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency Ocene -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-6171-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CBR04C160J5GAC Vodilni stil 0.022" (0.55mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - Razširjen opis 16pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis CAP CER 16PF 50V C0G/NP0 0402