CBR04C220F5GAC
KEMETKEMET
CBR04C220F5GAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBR04C220F5GAC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: CBR04C220F5GAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBR04C220F5GAC
Številka dela CBR04C220F5GAC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1083799 pcs Podatkovni list CBR04C220F5GAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CBR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 339-8665-2
339-8665-2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss Stopnja napak -
natančen opis 22pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 22pF