CBR04C220G5GAC
KEMETKEMET
CBR04C220G5GAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CBR04C220G5GAC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 22PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: CBR04C220G5GAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CBR04C220G5GAC
Številka dela CBR04C220G5GAC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 22PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1447030 pcs Podatkovni list CBR04C220G5GAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CBR
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
Stopnja napak - natančen opis 22pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 22pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency