CK06BX104K
KEMETKEMET
CK06BX104K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK06BX104K
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
Podatkovni listi: 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK06BX104K
Številka dela CK06BX104K Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 176928 pcs Podatkovni list 1.CK06BX104K.pdf2.CK06BX104K.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK06