EDH226M250S9RAA
KEMETKEMET
EDH226M250S9RAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDH226M250S9RAA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 250V SMD
Podatkovni listi: EDH226M250S9RAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDH226M250S9RAA
Številka dela EDH226M250S9RAA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 22UF 20% 250V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74757 pcs Podatkovni list EDH226M250S9RAA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija EDH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 131.25mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF