EDH226M450S9TAA
KEMETKEMET
EDH226M450S9TAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDH226M450S9TAA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 450V SMD
Podatkovni listi: EDH226M450S9TAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDH226M450S9TAA
Številka dela EDH226M450S9TAA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 22UF 20% 450V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63331 pcs Podatkovni list EDH226M450S9TAA.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.642" L x 0.642" W (16.30mm x 16.30mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija EDH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 106.25mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF