MPLCH0740L4R7
KEMETKEMET
MPLCH0740L4R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLCH0740L4R7
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 5.8A 33 MOHM SMD
Podatkovni listi: MPLCH0740L4R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLCH0740L4R7
Številka dela MPLCH0740L4R7 Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 4.7UH 5.8A 33 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173615 pcs Podatkovni list MPLCH0740L4R7.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.264" W (7.80mm x 6.70mm)
Ščitenje Shielded Serija MPLCH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 399-10995-2 delovna temperatura -20°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5.8A 33 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 33 mOhm Max Trenutna ocena 5.8A
Tok - nasičenost 6.5A