MPLCV0654L330
KEMETKEMET
MPLCV0654L330 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPLCV0654L330
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka KEMET MPLCV POWER INDUCTOR 33 UH
Podatkovni listi: 1.MPLCV0654L330.pdf2.MPLCV0654L330.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPLCV0654L330
Številka dela MPLCV0654L330 Proizvajalec KEMET
Opis KEMET MPLCV POWER INDUCTOR 33 UH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75321 pcs Podatkovni list 1.MPLCV0654L330.pdf2.MPLCV0654L330.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.311" L x 0.264" W (7.90mm x 6.70mm)
Ščitenje Shielded Serija MPLCV
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 399-17037-2
UPIT0654L33000
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Composite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 33µH Shielded Inductor 2.6A 140 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm
Trenutna ocena 2.6A Tok - nasičenost 4A