T350F685M035AT
KEMETKEMET
T350F685M035AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T350F685M035AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL
Podatkovni listi: T350F685M035AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T350F685M035AT
Številka dela T350F685M035AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76680 pcs Podatkovni list T350F685M035AT.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija T350, UltraDip II Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-11332
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc Zmogljivost 6.8µF