T350G106M035AT7301
KEMETKEMET
T350G106M035AT7301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T350G106M035AT7301
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
Podatkovni listi: T350G106M035AT7301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T350G106M035AT7301
Številka dela T350G106M035AT7301 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71901 pcs Podatkovni list T350G106M035AT7301.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija T350, UltraDip II Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-11367-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 2 Ohm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
T350G106M035AS
T350G106M035AS
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10UF 20% 35V RADIAL
Na zalogi: 92723 pcs
Prenesi: T350G106M035AS.pdf
RFQ
T350G106M035AT
T350G106M035AT
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL