T350G226K020AT
KEMETKEMET
T350G226K020AT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T350G226K020AT
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL
Podatkovni listi: T350G226K020AT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T350G226K020AT
Številka dela T350G226K020AT Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89645 pcs Podatkovni list T350G226K020AT.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.250" Dia (6.35mm)
Serija T350, UltraDip II Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-9910
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.8 Ohm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial, Disc 1.8 Ohm Zmogljivost 22µF