T356K686K016AS
KEMETKEMET
T356K686K016AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T356K686K016AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 68UF 16V 10% RADIAL
Podatkovni listi: T356K686K016AS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T356K686K016AS
Številka dela T356K686K016AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 16V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 31796 pcs Podatkovni list T356K686K016AS.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.350" Dia (8.90mm)
Serija T356, UltraDip II Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 399-1333
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca K Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm
natančen opis 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial, Disc 1 Ohm Zmogljivost 68µF