T356L686K025AS
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T356L686K025AS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 68UF 10% 25V RADIAL
Podatkovni listi: T356L686K025AS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T356L686K025AS
Številka dela T356L686K025AS Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 68UF 10% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14335 pcs Podatkovni list T356L686K025AS.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.350" Dia (8.90mm)
Serija T356, UltraDip II Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Koda proizvajalca L
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.713" (18.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm @ 100kHz natančen opis 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 800 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 68µF