T495X337K010ZTE100
KEMETKEMET
T495X337K010ZTE100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T495X337K010ZTE100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 330UF 10V 10% 2917
Podatkovni listi: T495X337K010ZTE100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T495X337K010ZTE100
Številka dela T495X337K010ZTE100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 330UF 10V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4462 pcs Podatkovni list T495X337K010ZTE100.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 495-1536-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
Zmogljivost 330µF