T495X337M006ZTE050
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T495X337M006ZTE050
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Podatkovni listi: T495X337M006ZTE050.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T495X337M006ZTE050
Številka dela T495X337M006ZTE050 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5721 pcs Podatkovni list T495X337M006ZTE050.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.173" (4.40mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm @ 100kHz natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 330µF