T498C226K016ATZB12
KEMETKEMET
T498C226K016ATZB12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T498C226K016ATZB12
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT SMD
Podatkovni listi: T498C226K016ATZB12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T498C226K016ATZB12
Številka dela T498C226K016ATZB12 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83063 pcs Podatkovni list T498C226K016ATZB12.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T498 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric)
Zmogljivost 22µF