T498C476K016ATE500
KEMETKEMET
T498C476K016ATE500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T498C476K016ATE500
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP TANT 47UF 16V 10% 2312
Podatkovni listi: T498C476K016ATE500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T498C476K016ATE500
Številka dela T498C476K016ATE500 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT 47UF 16V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139097 pcs Podatkovni list T498C476K016ATE500.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T498 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
Druga imena 399-18107-2
T498C476K016ATE500-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 500 mOhm
Zmogljivost 47µF