VM155MK122R030P050
KEMETKEMET
VM155MK122R030P050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM155MK122R030P050
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka VARISTOR 1.5F 1200A 38VDC
Podatkovni listi: VM155MK122R030P050.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM155MK122R030P050
Številka dela VM155MK122R030P050 Proizvajalec KEMET
Opis VARISTOR 1.5F 1200A 38VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88618 pcs Podatkovni list VM155MK122R030P050.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 37.6V
Napetost Varistorja (Max) 56.4V Serija Automotive, AEC-Q200, VM
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Največje DC voltaže 38V
Največji AC volt 30V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Energija 10J
natančen opis 47V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Tok - napetost 1.2kA