VM155MK801R040P050
KEMETKEMET
VM155MK801R040P050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VM155MK801R040P050
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka VARISTOR 1.5F 800A 56VDC
Podatkovni listi: VM155MK801R040P050.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VM155MK801R040P050
Številka dela VM155MK801R040P050 Proizvajalec KEMET
Opis VARISTOR 1.5F 800A 56VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92462 pcs Podatkovni list VM155MK801R040P050.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 54.4V
Napetost Varistorja (Max) 81.6V Serija Automotive, AEC-Q200, VM
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Največje DC voltaže 56V
Največji AC volt 40V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Energija 4.8J
natančen opis 68V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Tok - napetost 800A