DDSPT-75-1-7
Kilo InternationalKilo International
DDSPT-75-1-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDSPT-75-1-7
Proizvajalec / znamka: Kilo International
Opis izdelka KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDSPT-75-1-7
Številka dela DDSPT-75-1-7 Proizvajalec Kilo International
Opis KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4727 pcs Podatkovni list
Tip Knurled, Straight Style Cylindrical with Skirt
Velikost gredi 0.236" (6.00mm) Serija DDSPT
Druga imena 226-1047
DDSPT-75-1-6MM
DDSPT7516MM
Material Metal
Kazalnik Line on Skirt Višina 0.750" (19.05mm)
Lastnosti 4-40 Set Screw, Push to Turn Premer 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt
Barva Clear Gloss
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DDSPT-75-3-6
DDSPT-75-3-6
Proizvajalci: Kilo International
Opis: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Na zalogi: 6905 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
Na zalogi: 6131 pcs
Prenesi:
RFQ
DDS003
DDS003
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA