DDSPT-75-2-6
Kilo InternationalKilo International
DDSPT-75-2-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDSPT-75-2-6
Proizvajalec / znamka: Kilo International
Opis izdelka KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDSPT-75-2-6
Številka dela DDSPT-75-2-6 Proizvajalec Kilo International
Opis KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4534 pcs Podatkovni list
Tip Knurled, Straight Style Cylindrical with Skirt
Velikost gredi 0.125" (3.18mm) Serija DDSPT
Druga imena 226-1049
DDSPT7526
Material Metal
Kazalnik Line on Skirt Višina 0.750" (19.05mm)
Lastnosti 4-40 Set Screw, Push to Turn Premer 0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt