ACDA56-41CGKWA-F01
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACDA56-41CGKWA-F01
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 574NM GRN 2DIG 0.56" SMD
Podatkovni listi: ACDA56-41CGKWA-F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACDA56-41CGKWA-F01
Številka dela ACDA56-41CGKWA-F01 Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 574NM GRN 2DIG 0.56" SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31405 pcs Podatkovni list ACDA56-41CGKWA-F01.pdf
Valovna dolžina - vrh 574nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Velikost / dimenzija 0.669" H x 0.988" W x 0.148" D (17.00mm x 25.10mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SMD, No Lead Število znakov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 25mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Anode 2.1V 20mA 0.669" H x 0.988" W x 0.148" D (17.00mm x 25.10mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA