ACDA56-41EWA-F01
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACDA56-41EWA-F01
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka DISPLAY 625NM RED 2 DIGIT
Podatkovni listi: ACDA56-41EWA-F01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACDA56-41EWA-F01
Številka dela ACDA56-41EWA-F01 Proizvajalec Kingbright
Opis DISPLAY 625NM RED 2 DIGIT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 37428 pcs Podatkovni list ACDA56-41EWA-F01.pdf
Valovna dolžina - vrh 627nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.5V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.988" W x 0.148" D (19.00mm x 25.10mm x 3.75mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 75mW Paket / primer 20-SMD, No Lead
Število znakov 2 Millicandela Ocena 5.4mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 2 Character Common Anode 2.5V 10mA 0.748" H x 0.988" W x 0.148" D (19.00mm x 25.10mm x 3.75mm) 20-SMD, No Lead
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Anode