APA2106ZGCK
KingbrightKingbright
APA2106ZGCK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APA2106ZGCK
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Podatkovni listi: APA2106ZGCK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APA2106ZGCK
Številka dela APA2106ZGCK Proizvajalec Kingbright
Opis LED GREEN CLEAR 2SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 357399 pcs Podatkovni list APA2106ZGCK.pdf
Valovna dolžina - vrh 300mcd Valovna dolžina - prevladujoča Clear
Napetost - razčlenitev SMD Velikost / dimenzija 2.10mm L x 1.00mm W
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 2-SMD, No Lead Druga imena 754-1780-2
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks Številka izdelka proizvajalca APA2106ZGCK
MSCP (povprečna sferična moč sveč) 120° Preglednost objektiva Colorless
Notranja povezava 515nm Višina (maks.) 0.60mm
Lastnosti - Razširjen opis Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, No Lead
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 20mA Opis LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
Tok - DC naprej (če) (maks.) 3.3V Barva Green
CCT (K) 525nm Žarnica Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm