APA2107LVBC/D
KingbrightKingbright
APA2107LVBC/D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APA2107LVBC/D
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED BLUE CLEAR 2SMD R/A
Podatkovni listi: APA2107LVBC/D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APA2107LVBC/D
Številka dela APA2107LVBC/D Proizvajalec Kingbright
Opis LED BLUE CLEAR 2SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 430112 pcs Podatkovni list APA2107LVBC/D.pdf
Valovna dolžina - vrh 465nm Valovna dolžina - prevladujoča 470nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.65V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 2.10mm L x 1.00mm W
Serija HELI2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead Druga imena 754-1923-2
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 20mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Domed Top, 1.70mm x 0.60mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.60mm Lastnosti -
natančen opis Blue 470nm LED Indication - Discrete 2.65V 2-SMD, No Lead Tok - preskus 2mA