APHM1608VRBXF/A-5MAV
KingbrightKingbright
Kingbright
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APHM1608VRBXF/A-5MAV
Proizvajalec / znamka: Kingbright
Opis izdelka LED BLUE DIFFUSED CHIP SMD
Podatkovni listi: APHM1608VRBXF/A-5MAV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APHM1608VRBXF/A-5MAV
Številka dela APHM1608VRBXF/A-5MAV Proizvajalec Kingbright
Opis LED BLUE DIFFUSED CHIP SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208442 pcs Podatkovni list APHM1608VRBXF/A-5MAV.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) - Kotni kot 160°
Paket naprave za dobavitelja Chip LED Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 754-2179-1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 120mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.80mm
Barva objektiva Yellow Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.45mm Lastnosti -
natančen opis Blue LED Indication - Discrete 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 5mA