SBSGP1000104MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBSGP1000104MXB
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Podatkovni listi: SBSGP1000104MXB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBSGP1000104MXB
Številka dela SBSGP1000104MXB Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 16012 pcs Podatkovni list SBSGP1000104MXB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost teme - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Serija SBSG
Ocene - Paket / primer 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Izguba vstavka 39dB @ 100MHz
Višina (maks.) 0.104" (2.65mm) natančen opis 0.1µF Feed Through Capacitor 100V 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 5A
Zmogljivost 0.1µF