SBSGP1000104MXR
pregled izdelka
Številka dela: SBSGP1000104MXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Podatkovni listi: SBSGP1000104MXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBSGP1000104MXR
Številka dela SBSGP1000104MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25540 pcs Podatkovni list SBSGP1000104MXR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Vrednosti C = 0.1µF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Serija SBSG
Odpornost - Kanal (Ohm) - Paket / primer 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.104" (2.65mm) Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.1µF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Tok 5A Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti 39dB @ 100MHz Aplikacije General Purpose