SFCDL5000152MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDL5000152MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFCDL5000152MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFCDL5000152MX0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFCDL5000152MX0
Številka dela SFCDL5000152MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3165 pcs Podatkovni list SFCDL5000152MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme 12-32 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Serija SFCD
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 29dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 1500pF