SFCDL5000220ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDL5000220ZC1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFCDL5000220ZC1
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFCDL5000220ZC1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFCDL5000220ZC1
Številka dela SFCDL5000220ZC1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2943 pcs Podatkovni list SFCDL5000220ZC1.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme 12-32 Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Serija SFCD
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 22pF