SFSUC3000104MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSUC3000104MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFSUC3000104MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL
Podatkovni listi: SFSUC3000104MX0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSUC3000104MX0
Številka dela SFSUC3000104MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.1UF 300V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7858 pcs Podatkovni list SFSUC3000104MX0.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±20%
Velikost teme - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm) Serija SFSUC
Ocene - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 0.1µF Feed Through Capacitor 300V 10A Axial
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 0.1µF