SFSUC5000100ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSUC5000100ZC0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFSUC5000100ZC0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFSUC5000100ZC0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSUC5000100ZC0
Številka dela SFSUC5000100ZC0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7975 pcs Podatkovni list SFSUC5000100ZC0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm) Serija SFSUC
Ocene - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 10pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 10pF