TCG057VGLCS-H50
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG057VGLCS-H50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCG057VGLCS-H50
Proizvajalec / znamka: Kyocera Display
Opis izdelka LCD TFT DISPLAY VGA 5.7"
Podatkovni listi: 1.TCG057VGLCS-H50.pdf2.TCG057VGLCS-H50.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 733 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCG057VGLCS-H50
Številka dela TCG057VGLCS-H50 Proizvajalec Kyocera Display
Opis LCD TFT DISPLAY VGA 5.7" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 733 pcs Podatkovni list 1.TCG057VGLCS-H50.pdf2.TCG057VGLCS-H50.pdf
Ogled območja 115.20mm W x 86.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 73-1382
TCG057VGLCS-H50-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 640 x 480 (VGA) Dot Pitch 0.06mm W x 0.18mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 5.7" (144.78mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 640 x 480 (VGA)