TCG070WVLPAAFA-AA00
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG070WVLPAAFA-AA00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCG070WVLPAAFA-AA00
Proizvajalec / znamka: Kyocera Display
Opis izdelka LCD TFT DISPLAY WVGA 7.0"
Podatkovni listi: TCG070WVLPAAFA-AA00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 678 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCG070WVLPAAFA-AA00
Številka dela TCG070WVLPAAFA-AA00 Proizvajalec Kyocera Display
Opis LCD TFT DISPLAY WVGA 7.0" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 678 pcs Podatkovni list TCG070WVLPAAFA-AA00.pdf
Ogled območja 152.40mm W x 91.44mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.06mm W x 0.19mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 7" (177.80mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Osvetlitev ozadja LED